Voucher za voucher

Formularz reklamacyjny

Formularz reklamacyjny

Jeśli masz problem z działaniem kodu i masz pewność, że otrzymany kod Vouchera wpisujesz poprawnie i pod wskazanym w wiadomości e-mail adresem sklepu dedykowanego skorzystaj z automatycznego formularza wymiany kodu.

W innych przypadkach prosimy o zwięzłe opisanie problemu lub zapytania.

Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 17:00, odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych.

Pola formularza i pola oświadczeń oznaczone * są obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z udziałem w promocji jest Philips Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02- 222), Al. Jerozolimskie 195 B. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji Promocji. Informacja o: zasadach przeprowadzenia promocji, sposobie przetwarzania danych osobowych w ramach promocji oraz katalogu uprawnień związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w celu realizacji Promocji – opisana została w Regulaminie Promocji.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Philips Koninklijke N.V. z siedzibą w Eindhoven, Groenewoudseweg 1, 5621 BA, Eindhoven, Holandia. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na warunkach opisanych w „Zasadach korzystania z witryny witryny - Informacja o newsletterze (biuletynie)” link to: https://www.philips.pl/a-w/zasady-korzystania.html. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane również w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych znajdziesz w „Zasadach korzystania z witryny- Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych" link to: https://www.philips.pl/a-w/zasady-korzystania.html